Pixi.

قالب حرفه ای پیکسی اولین بار در ایران توسط گروه اتوماتیک در سایت راستچین از سایت مرجع خریداری شده و بصورت حرفه ای فارسی سازی شده است.

آدرس:تهران خیابان الوند شمالی نرسیده به بلوار حکیم
تلفن:02188950000
ایمیل: rtl.automatic@gmail.com

ایده هایی برای سرگرمی کودکان در خانه

اخیرا به دلیل ویروس کرونا بیشتر افراد در خانه هستند و بسیاری از مکان های تفریحی و مدارس و … تعطیل شده است. والدین برای اینکه کودکان در خانه حوصلشان سر نرود به دنبال ایده هایی برای سرگرم کردن آن ها هستند. به همین دلیل ما چند ایده برای سرگرمی کودکان در منزل را برای شما بیان خواهیم کرد تا در خانه با این ایده ها کودکان خود را سرگرم کنید. با ما همراه باشید و این مطالب مفید را مطالعه نمایید.

ایده هایی برای سرگرمی کودکان در منزل

۱٫ خمیر بازی

خمیر بازی یکی از بهترین راه های سرگرمی کودکان در خانه می باشد که می توان با آن برای کودکان وسایل های مختلفی ساخت. اگر ایده هایی برای ساخت خمیر بازی ندارید می توانید با کلیپ هایی که در اینترنت هستند را دانلود نمایید و شکل های خاصی را با خمیر درست کنید و به کودکان بیاموزید.

ایده هایی برای سرگرمی کودکان در خانه

سرگرمی کودکان

۲٫ درست کردن موشک های کاغذی

درست کردن موشک های کاغذی از جمله راه های سرگرمی کودکان می باشند که والدین می توانند با کاغذ برای فرزندانشان موشک درست کنند و آن ها را در خانه سرگرم نمایند.

۳٫ جست ‌و جو برای اشیای مخفی ‌شده

یکی از سرگرمی هایی که برای کودکان جالب و هیجان انگیز است این است که برخی از وسایل را در خانه مخفی کنید تا کودک برای پیدا کردن آن تلاش کند.

۴٫ استفاده از بازی های فکری

بازی های فکری یکی از بهترین راه های سرگرمی کودکان می باشد. زیرا که در هنگام بازی والدین به همراه کودک دور هم جمع می شوند و با کودکان مشغول بازی های فکری می شوند. این نوع بازی ها برای کودکان رقابت را می آموزند.

۵٫ ساختن کاردستی با وسایل دورریز

بهتر است برای سرگرمی کودکان برخی از وسایل دورریز مانند جعبه های شیرینی و مقوا و بطری و … را به همراه چسب و قیچی و رنگ در اختیار آن ها قرار دهید و از کودک بخواهید تا با این دورریزها وسایل دلخواهشان را درست کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *