Pixi.

قالب حرفه ای پیکسی اولین بار در ایران توسط گروه اتوماتیک در سایت راستچین از سایت مرجع خریداری شده و بصورت حرفه ای فارسی سازی شده است.

آدرس:تهران خیابان الوند شمالی نرسیده به بلوار حکیم
تلفن:02188950000
ایمیل: rtl.automatic@gmail.com

تعمیرات اسباب بازی ، اسباب بازی هایمان هرگز نمی میرند.

شیرینی تعمیرات اسباب بازی

اسباب بازی ها بخش بزرگی از خاطرات کودکی را تشکیل می دهند. با تعمیر و بازسازی آن ها دوران کودکی و خاطرات شیرین آن برایتان از نو زنده می شود. کودکان نیز شاید به این دلیل پیگیر تعمیرات اسباب بازی خود هستند، که با آن همزاد پنداری می کنند و آن را بخشی از وجود خود می دانند.

تعمیرات اسباب بازی

طول عمر اسباب بازی ها را افزایش دهید

اسباب بازی ها نیز گاهی خراب می شوند و دیگر نمی توان از آن ها استفاده کرد، اما با دانستن یکسری نکات می توان از خراب شدن زود هنگام و تعمیر اسباب بازی به طور مکرر جلوگیری کرد و عمر آن را افزایش داد.

تعمیر اسباب بازی یا نگهداری، کدام بهتر است؟

امروزه با افزایش روز افزون اسباب بازی های کنترلی و شارژی نیاز به تعمیر آن ها بیشتر شده اما مهم تر از تعمیرات اسباب بازی نحوه نگهداری از آن است.در ادامه با ما همراه باشید:

نقطه ضعف اسباب بازی های شارژی که باعث تعمیرات اسباب بازی می شود

یک عنصر مشترک که در همه اسباب بازی های شارژی و کنترلی وجود دارد باتری است، به نحوی که می توان گفت طول عمر آن ها به عمر باتری بستگی دارد و تعمیر اسباب بازی به تعمیر باتری وابسته است.

تعمیرات اسباب بازی

چگونه می توانیم عمر باتری را افزایش دهیم؟

باتری های وسایل کنترلی نباید مدت زیادی در آن بماند، بعد از هر بار استفاده باتری ها آن ها را باید خارج کرد.

اسباب بازی ها باید دائم در حال شارژ شدن و خالی شدن شارژ شان باشند، هر چه بیشتر از اسباب بازی کار بکشید عمر آن طولانی تر است، با این کار تعمیرات اسباب بازی را به تعویق می اندازید.

در صورت رعایت این اصل عمر باتری و در نتیجه عمر اسباب بازی را افزایش داده و به طور مکرر هم نیاز به تعمیر و بازسازی نخواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *